Kürtaj fiyatları devlet hastanesi

2019 senesi başlarında İstanbul'da kürtaj fiyatları devlet hastanesi, özel hastaneler ve özel kadın hastalıkları muayenehanelerinde kaç paradır, gebelik haftasına göre çocuk aldırma maliyetleri ne kadardan başlar, en fazla kaç haftaya kadar gebelik sonlandırılabilir, kürtajda yaş sınırı nerdir, 18 yaş altı kürtaj yaptırmak için hangi evrak gerekir gibi sorularınız için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp den güncel kürtaj fiyat listemizi isteyebilirsiniz, veya aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, takma isim kullanmanızda bir sakınca yok, tüm soru ve yorumlar direkt cep telefonu ekranıma düşüyor, dolayısı ile birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum :

DOKTORA SORU SOR      YORUMLARI OKU 

Devlet hastaneleri ve özel hastaneler sgk sistemine entegre çalışırlar, sağlık kayıtlarınızda yer aldığı şekilde kürtaj ücreti tahsil ederler, özel jinekolog muayenehaneleri sgk anlaşmalı olmadıkları için her doktor farklı bir gebelik sonlandırma ücreti söyleyebilir. Kürtaj yasasına göre en fazla 10 haftaya kadar kürtaj yapmak mümkündür, 18 yaş altı kürtaj için anne veya babadan izin kağıdı gerekir.

Kürtaj yapan devlet hastanelerinin hangileri olduğunu gösterir bir liste yoktur, özel hastanelerde kürtaj fiyatları az daha pahalıdır, devlet hastanesi kürtaj yapar mı ? evet yapar, 2017 kürtaj fiyatları bir önceki sene ile aynıdır, isteğe bağlı kürtaj yapan hastanelerin sayısı oldukça azdır, özel hastanelerde kürtaj yapılıyor mu ? evet, evlilik dışı kürtaj fiyatları farklı değildir, devlet hastanesi kürtaj fiyatları 2017 senesindede sgk ya göredir.

Popüler Yayınlar