Kürtaj süresi ne kadardır ?

Aklınızda bile olmayan bir gebeliği karnınızda hissetmeye başladıysanız, idrarda hamilelik testleri biri silik bile olsa çift çizgi çıkıyorsa çocuk aldırmak dışında seçeneğim yok diyorsanız yavaş yavaş kürtaj süresi ne kadardır veya İstanbul'da kürtaj fiyatları kaç paradır, en geç kaç haftaya kadar bebek aldırabilirim gibi sorular aklınızdan geçmeye başlamıştır. Bu durumda Bakırköy'deki muayenehanemize gelip vakum kürtaj yaptırmadan önce kafanıza takılanları yanıtlamaya çalışalım. Tabi isterseniz telefon açarak veya WhatsApp dende sualler yöneltebilirsiniz.

Kürtajın süresi kavramı iki farklı bilgi ile yorumlanabilir, öncelikle vakumlu kürtaj işleminin en fazla 10 dakika gibi kısa sürede yapıldığı ve lokal anestezi ile acı hissetmesen gerçekleşen işlemden sonra hiç birşey olmamış gibi yürüyüp sosyal veya iş hayatınıza hemen geri dönebileceğinizi söyleyelim, bu teknik ayrıntıdan sonra istemediğiniz bir hamileliği sonlandırmak için kürtaj yasalarına göre sonsuz bir zamanınız olmadığını, yasal sürenin son adet tarihinizden itibaren toplam 10 hafta olduğunuda hatırlatalım. Aslına bakarsanız gebe olduğunuzu anlamanız en az 4-5 haftalık hamile olduğunuz anlamına geleceği için geriye durumu karara bağlayıp harakete geçmek için 5 hafta kadar vaktiniz kalacaktır. 10 haftayı birkaç gün geçsede bir şekilde yaptırırız diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, yasal süreyi 1 gün bile geçse hiçbiryerde kürtaj yaptırma şansınız yok, bunu unutmayın.

Kürtaj şartları arasında en önemli olanı yasal sürenin aşılıp aşılmadığıdır, kürtaj için neler gerekli diye merak ediyorsanız, kürtaj süresi dışında ikinci önemli konu 18 yaşını doldurmuş olmanızdır, değilse anne veya babanızdan izin almak gerekir, kürtaj nasıl olunur sorusuna yukarıda geniş olarak yanıt verdim, kürtaj öncesi yapılması gerekenler arasında önemli bir husus yoktur, kürtaj yasal sınır 10 haftadır, İstanbul'da nerede kürtaj yaptırabilirim diye aklınızdan geçiyorsa birçok özel jinekolog muayenehanesi size bu hizmeti verecektir, sanırım kurtaj nerede yaptırabılırım sorusununda yanıtı aynı olacaktır, peki kurtaj nasıl yapılır diyeceksiniz, vakum ile kürtaj en iyi tekniktir.

Kürtaj nedir ?

Çocuk aldırma konusuna temelden başlayıp bilimsel yaklaşımları okumak için kürtaj nedir konulu yazımı okuyunuz.

Kürtaj fiyatları İstanbul

İstanbul Avrupa yakası veya Anadolu tarafında hamilelik haftanıza göre gebelik sonlandırma masraflarını öğrenmek istiyorsanız kürtaj fiyatları İstanbul başlıklı yazımı okuyunuz, yada Bakırköy'deki muayenehanemi arayınız, veya WhatsApp den güncel kürtaj fiyat listesini isteyiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyat

Bakire olarak evlenmek her genç kızın hakkıdır, flört yıllarında atılan yanlış adımların, zorlamaların, tecavüzlerin bu durumu değiştirmesine izin vermemek adına bozulmuş olan bekareti geri kazanma konusunda himenoplasti ameliyatı düşünebilirsiniz, öncelikle kesenizden kaç paralık bir çıkış olacağını hesaplamanız gerekebilir, maliyetleri netleştirmek için kızlık zarı dikimi fiyat başlıklı yazımı okuyun, veya İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi arayın, yada WhatsApp den güncel fiyat listemizi isteyin.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Cinsel ilişki esnasında penisi yeterince hissedemiyorsanız, aşırı ıslaklık ve kayganlık sizi rahatsız ediyorsa, artık orgazma ulaşmak daha zor ise, hatta hiç ulaşamıyorsanız cerrahi vajinoplasti ile hiç cinsel ilişkiye girmediğiniz yıllardaki darlığa ulaşabilirsiniz, bu müdahalenin bütçenizi ne kadar etkileyeceğini hesap etmek için vajina daraltma ameliyatı fiyatları konulu makalemi okuyabilirsiniz, yada WhatsApp den ücret listemizi isteyiniz.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Vajina girişinden sarkan et parçaları, bollaşmış genital dudak yapıları cinsel estetiğinizi olumsuz etkileyen faktörlerin başında gelir, hatta birçok kere yoğun cinsel hayat yaşamış izlenimi ile yanlış yorumlara bile yol açabilir, bu durumdan iz bırakmadan kurtulmanın yolu cerrahi dudak küçültme ameliyatıdır, maliyetleri incelemek için labioplasti ameliyatı fiyatları başlıklı yazımı okuyun.

Genital siğil tedavisi fiyatları

Human papillom virüs etkeni ile genital organınızda veya çevresinde ortaya çıkan siğiller ihmal edilirse başınıza bela olabilir, bunlardan kurtulmak için maliyetleri merak ediyorsanız, genital siğil tedavisi fiyatları konulu yazımı okuyunuz.


Kürtaj yasası

En geç kaç haftaya kadar çocuk aldırabileceğinizi, kürtaj sürenizin ne kadar olduğunu öğrenmek için kürtaj yasası konulu yazımı inceleyiniz.

Kürtaj fiyat

Bakırköy'deki jinekoloji muayenehanemizde güncel olarak uygulamakta olduğumuz bebek aldırma maliyetlerini hamilelik haftanıza göre hesaplatmak için kürtaj fiyat başlıklı yazımı okuyunuz, veya WhatsApp den fiyat listesi isteyiniz.

Kürtaj ne zaman yapılır ?

Gebelik sonlandırma konusunda en iyi zamanlama nasıl olmalıdır, kaç haftalık gebelikte çocuk aldırılır merak ediyorsanız kürtaj ne zaman yapılır konulu yazımı okuyunuz.

Kürtaj hakkında sık sorulan sorular

Gebelik sonlandırmak hakkında aklınıza gelebilecek tüm soruların yanıtını en pratik şekilde bulabileceğiniz bir kaynağa ihtiyaç duydu iseniz, kürtaj hakkında sık sorulan sorular başlıklı yazımı okuyunuz.

Kürtaj şartları

İstanbul'da çocuk aldırmadan önce bu konuda tabi olacağınız kuralları incelemek için kürtaj şartları konulu yazımı okuyabilirsiniz.

Kürtaj için neler gerekli

Gebelik sonlandırma konusunda önceden hazırlamanız gereken herhangi birşey varmı, evli veya bekar olmanız fark eder mi gibi konulara bakmak için kürtaj için neler gerekli başlıklı yazımı okuyun.

Kürtaj nasıl olunur ?

İstemedeğiniz hamileliğinizi sonlandırmayı planlıyorsanız ilk önce hangi adımları atmanız gerekiyor anlamak için kürtaj nasıl olunur konulu yazımı inceleyin.

Kürtaj öncesi yapılması gerekenler

Artık günümüzde vakum kürtaj uyguladığımız için lokal anestezi altında acısız olarak gerçekleşen gebelik sonlandırma işleminden önce bir hazırlık veya aç kalma ihtiyacı ortaya çıkmıyor, detaylar için kürtaj öncesi yapılması gerekenler başlıklı yazımı okuyun.

Kürtaj yasal sınır

Ülkemizde halen yürürlükte olan kürtaj kanunları ve ilgili yasalara göre çocuk aldırma konusunda zorunlu tutulan ve hapis cezaları ile yaptırımlara sahip olan kuralları incelemek için kürtaj yasal sınır konulu yazımı inceleyiniz.

Nerede kürtaj yaptırabilirim ?

Gebeliği sonlandırma konusunda karar aldığınızda çocuk aldırmak için uygun olan yerleri araştırırsınız, bu uğraşınızda size yol gösterecek olan nerede kürtaj yaptırabilirim başlıklı yazımı inceleyiniz.

Kurtaj nasıl yapılır ?

İstenmeyen hamileliğini sonlandırmak isteyen birçok bayan vakumlu kürtaj tekniğinin detaylarını merak ederler, bu konuda daha fazla detay için kürtaj nasıl yapılır konulu yazım işinize yarayacaktır.


Kürtaj Beşiktaş

İstanbul Beşiktaş ilçesinde kürtaj yapan doktorlar, özel ve devlet hastaneleri gibi bilgilerle güncel kürtaj fiyatları için kürtaj Beşiktaş başlıklı yazımı okuyunuz.Kürtaj ne kadar sürer konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Popüler Yayınlar